SLUŽBY

KONTAKTUJTE MĚ!

Tlumočení obchodních jednání

Čekáte důležitou návštěvu ze zahraničí? Zajistím Vám hladký průběh schůzky s Vašimi obchodními partnery. Vedu plynulé obchodní jednání v cizím jazyce. Pomůžu dotáhnout Váš byznys do úspěšného konce. Vy víte, co chcete říct. Já vím, jak.

Tlumočení na obchodních cestách v zahraničí

Služební cesty bez jazykové bariéry. Společně se neztratíme. Díky pečlivé přípravě na každé jednání Vám poradím se zvyky, kulturou a chováním místních. Vyplním za Vás potřebné dokumenty, pomáhám s dopravou – komunikací na letišti, rezervací a komunikací s hotelem. Vystupuji seriózně a rychle se přizpůsobuji dané situaci. Znám etiketu, vím jak se obléct dle typu události a co se sluší. Doprovodím Vás na obchodní jednání, pracovní obědy/večeře, večerní setkání s obchodními partnery a mnoho jiných akcí.

Doprovodné tlumočení na veletrzích

Tlumočení na mezinárodních veletrzích v ČR i v zahraničí. Bohaté zkušenosti jako vystavovatel i návštěvník.

AJ/NJ komunikace po telefonu

Last minute služba, když Vám klient neodpovídá na e-maily nebo potřebujete rychle vyřešit obchodní záležitost, v níž Vám brání jazyková bariéra.

Obchodní korespondence v cizím jazyce

Pomoc v obchodní korespondenci se zahraničním partnerem v AJ i NJ.

Překlady a korektury Vašich textů

Překlady různých typů textů (dopisy, prospekty, katalogy, smlouvy, uživatelské manuály a mnoho dalších), které potřebujete k tomu, aby Vaše podnikání vzkvétalo a aby se o Vás vědělo i ve světě.

Reference

Není lepší odměna za svou práci než spokojený zákazník. Váš názor mě zajímá. Ptám se proto pravidelně na Vaši zpětnou vazbu. Pohotovost, individuální přístup, mimořádně kvalitní služby – to je to, na co kladu důraz.